anves 

Oblíbená alba

Alba, která má anves v oblíbených
34 fotek, letos v září, 78 zobrazení, makro, příroda
97 fotek, ve čtvrtek, 19 zobrazení, 3 komentáře
32 fotek, tento týden, 19 zobrazení, přidat komentář | dokumenty
zůstanou jen vzpomínky na naše havíře, pavlačové drbny, schovávačky mezi domy a spoustu legrace když to tu ještě kdysi žilo
63 fotek, 14.6.2018, 44 zobrazení, přidat komentář
59 fotek, minulé úterý, 23 zobrazení, 25 komentářů | příroda
45 fotek, ve středu, 25 zobrazení, 20 komentářů
48 fotek, v úterý, 18 zobrazení, 32 komentářů
37 fotek, minulou sobotu, 86 zobrazení, 19 komentářů | děti, kultura, lidé, vesnice
Na skok u sousedů- tučapské hodování
19 fotek, 8.9.2018, 48 zobrazení, 1 komentář | města
8.9.2018
40 fotek, minulé pondělí, 448 zobrazení, 255 komentářů
... malá ranní procházka z Tola k pláži Asini a zpět
60 fotek, léto, 30 zobrazení, 40 komentářů
ALB1065 Druhý zářijový víkend byl vskutku velmi rušný. V pátek přijela dcera s rodinou, odpoledne jsem měl focení na vernisáži v muzeu a po městě, protože víkend byl ve znamení Dnů evropského dědictví a národní zahájení bylo právě u nás. Takže spousta akcí a kulturních vystoupení. V sobotu dopoledne jsme měli záchranářský trénink v jedné místní ruině, odpoledne fotit na náměstí, v kostele, do galérie (veduty), na starou radnici (řemesla, veduty, model města) a novou radnici (výstava prací brodského fotostřediska). V neděli ráno stopařské zkoušky (Toníček) a pak s vnučkou do podzemí, podívat se na model města, výstavu řemesel a samozřejmě jsme nemohli minout dětské hřiště u hradeb. Tečkou pak byla procházka se psy.
45 fotek, 31.8.2018, 61 zobrazení, architektura, krajina, makro, příroda
Městečko Rabštejn nad Střelou leží uprostřed lesů a stranou současných hlavních cest na hranici Plzeňského, Karlovarského, Středočeského a Ústeckého kraje, vzdušnou čarou cca 30 km severně od Plzně. Opravdu o málo městech (navíc o tak malé rozloze) můžeme říct, že se přímo v místě nachází tolik památek...Konkrétně zříceniny dvou hradů - Rabštejn a Sychrov, zámek Rabštejn nad Střelou, kostel Panny Marie Sedmibolestné, židovský i křesťanský starý hřbitov a navíc hrázděné domy a gotický Kamenný most, který je starší než Karlův most v Praze. Rozhodně jsme nestihli všechno, nejsme tu poprvé a rozhodně také ne naposled :-)
https://marcopolo11.rajce.idnes.cz/Severnim_Plzenskem_s_Martinou_-_Rabstejn_nad_Strelou/
https://marcopolo11.rajce.idnes.cz/Rabstejn_nad_Strelou/
87 fotek, 12.8.2018, 21 zobrazení, přidat komentář
74 fotek, 31.8.2018, 15 zobrazení, 1 komentář
49 fotek, minulou sobotu, 35 zobrazení, 29 komentářů
Na Pohádku do Jičína jezdím rád mnoho let, ale tentokrát jsem byl dosti zklamaný,protože před hravostí dostal podle mého mínění přednost obchod,komerční pojetí tohoto jinak bohulibého podniku. Spousta stánků po všech stranách Valdštejnova náměstí se zbožím všelikým, dětem ne zrovna blízkým. Jakoby režie tohoto podniku byla již unavená, čerstvou krev by to chtělo. Zkrátka: bývalo lépe, mnohem lépe a snad i bude.
42 fotek, prosinec 2007 až srpen 2018, 32 zobrazení, 2 komentáře | události
všechna fota můžete vidět až do konce listopadu 2018 v Galerii Pošta - muzeum Žacléř
fotografie jsou prodejní
název naleznete pod fotografií - informace o fotce
33 fotek, 30.8.2018, 61 zobrazení, krajina, makro, příroda
Hromnické jezírko (nebo též Červené jezírko) je přírodní památka na katastru obce Hromnice nedaleko Třemošné v okrese Plzeň-sever. Jezírko o šířce 130 m, délce 190 m a hloubce až 18 m vzniklo 60 m pod úrovní okolního terénu závalem odvodňovací štoly krátce po zastavení těžby břidlice. Voda jezírka je slabým roztokem kyseliny sírové, je proto sterilní a bez života. Sloučeniny železa dodávají jezírku červenou barvu.
224 fotek, minulou neděli, 131 zobrazení, 2 komentáře
Gladiator Race je krásný a přitom i náročný závod. Tento se odehrával na Branžeži kolem Komárovského rybníka. Na závodníky čekalo mnoho překážek i dostatek běhu v různém terénu. V den závodu bylo i docela slušné počasí i když to ráno tak nevypadalo. Myslím, že všichni si to užili. Do alba jsem dal více fotek než bych dal normálně, ale chci,aby si každý vybral tu svoji. Poslední fotky jsou od hradu Kost, kde jsme si v Bubble Waffle u Anděla dali super pochoutku, která opravdu stála za to a můžu ji každému vřele doporučit.
55 fotek, minulé úterý, 33 zobrazení, 64 komentářů

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.